•  

    userfiles/elektryk-wejherowocompl/top/0.jpg

     

  •  

    userfiles/elektryk-wejherowocompl/top/1.jpg

     

 

 

Inteligentny dom

Inteligentny dom posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami.

Inteligentny dom to komfort
i bezpieczeństwo. 

Pozwala jednym gestem w ipadzie ,telefonie kom. lub wciśnięciem jednego przycisku w pilocie przyciemnić światła, włączyć nastrojową muzykę. Rolety bezszelestnie opadną na okna , brama się samoczynnie otwiera i zamyka , włącza się oświetlenie nocne.Systemy alarmowe są włączane automatycznie po wyjściu z domu. Kamery czuwają nad bezpieczeństwem domowników i dóbr. Gdy czujniki zarejestrują spadek temperatury na zewnątrz, systemy sterowania domem mogą zwiększyć przepływ ciepłej wody w grzejnikach i panelach aby temperatura wewnątrz pozostała dokładnie taka sama.

Inteligentny dom dostosowuje się do Twoich potrzeb. 

W domowych instalacjach najpopularniejsze są systemy sterowania oświetleniem., bramami,roletami itd. Występują one w ponad 90% inwestycji. Większość inwestorów wymaga jednak trochę więcej.

W mojej ofercie znajdą Państwo nie tylko najpopularniejsze systemy sterowania i automatyki, ale również elementy integrujące te wszystkie instalacje w jeden przyjazny system który sprawi, że dom staje się przyjazny i prostszy w obsłudze. 

Systemy inteligentnego domu różnią się ceną w zależności od producenta.

Aby uzyskać cennik różnych możliwych rozwiązań, proszę o kontakt , a wstępny kosztorys za urządzenia i wykonanie prac ustalimy razem na miejscu.