Elektryka - pasja Od zawsze moim hobby

Od młodzieńczych lat byłem majsterkowiczem. Szczególnie uwielbiałem "zabawy z prądem". Hobby i pasja przerodziły się w pracę, którą uwielbiam.

Referencje Czyli kto mnie poleca

Swoje doświadczenie potwierdzam pracą jako bezpośredni brygadzista fizycznie pracujących elektryków przy wielu projektach. Czytaj więcej.

Doświadczenie Od 17 lat jestem dla Was

Posiadam 17-sto letnie doświadczenie w branży elektryczno-elektronicznej. Obecnie indywidualnie zajmuję się wykonawstwem instalacji elektrycznych.

Dlaczego ja? Czemu wybrać właśnie mnie?

17 lat doświadczenia

Uprawnienia SEP

Konkurencyjne ceny

Elastyczność godzinowa

Wiele referencji

Duża wiedza

Bogata praktyka

Zobacz mnie na remontuj.pl

Zobacz mnie

Kontakt i Dojazd


 

Przemysław Korzeniewski

                                                            Oś. 1000-lecia 2/15       ul. Tezeusza 14
84-200 Wejherowo         81-601 Gdynia

tel. 509 941 345


Wyświetl większą mapę

Obsługa Klientów z miejscowości: Wejherowo, Reda, Rumia, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Bolszewo, Luzino, Krokowa, Puck, Władysławowo.

Oświetlenie Led

Technologia diod LED coraz mocniej wkracza w nasze życie. Jest coraz doskonalsza, a jej postęp w ostatnich latach można spokojnie nazwać przełomowym.

Markowe diody mają żywotność na poziomie 30-100 tysięcy godzin.!!! 

Diody LED dzięki swojej zwartej budowie i braku luźnych czy kruchych części mechanicznych (żarnik, szkło, itp.) są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak również na wilgoć i niską temperaturę. Bez problemu znoszą drgania, wstrząsy czy upadki. 

Diody LED nie grzeją się tak bardzo w czasie świecenia jak ich "starsze" koleżanki żarówki, które przy odrobinie nieszczęścia potrafią nawet spowodować pożar. Korzystając z diod LED nie trzeba się martwić o wełnę nad sufitem podwieszanym, o drewniane dźwigary na suficie lub o folię za regipsem. Nie spalą się też kable doprowadzające zasilanie i nie pojawią się ciemne plamy na ścianach i sufitach w okolicy lampy LED. 

Poniżej postaram się odpowiedzieć bardzo precyzyjnie jakie to mogą być oszczędności…

Poniższa tabelka zawiera porównanie kosztów zakupu oraz eksploatacji trzech rodzajów źródeł światła na przestrzeni okresu średniej trwałości diody LED, czyli 50 tysięcy godzin (~6 lat ciągłego świecenia).

Zestawienia dokonano porównując markowe źródła oddające taka samą ilość światła przy podobnej temperaturze barwowej.