Elektryka - pasja Od zawsze moim hobby

Od młodzieńczych lat byłem majsterkowiczem. Szczególnie uwielbiałem "zabawy z prądem". Hobby i pasja przerodziły się w pracę, którą uwielbiam.

Referencje Czyli kto mnie poleca

Swoje doświadczenie potwierdzam pracą jako bezpośredni brygadzista fizycznie pracujących elektryków przy wielu projektach. Czytaj więcej.

Doświadczenie Od 17 lat jestem dla Was

Posiadam 17-sto letnie doświadczenie w branży elektryczno-elektronicznej. Obecnie indywidualnie zajmuję się wykonawstwem instalacji elektrycznych.

Dlaczego ja? Czemu wybrać właśnie mnie?

17 lat doświadczenia

Uprawnienia SEP

Konkurencyjne ceny

Elastyczność godzinowa

Wiele referencji

Duża wiedza

Bogata praktyka

Zobacz mnie na remontuj.pl

Zobacz mnie

Kontakt i Dojazd


 

Przemysław Korzeniewski

                                                            Oś. 1000-lecia 2/15       ul. Tezeusza 14
84-200 Wejherowo         81-601 Gdynia

tel. 509 941 345


Wyświetl większą mapę

Obsługa Klientów z miejscowości: Wejherowo, Reda, Rumia, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Bolszewo, Luzino, Krokowa, Puck, Władysławowo.

Referencje

Opinie:

"Elkor" wykonał kompletną inst.elektryczną w moim nowym domu.Tak powinna wyglądać każda instalacja.Szybko,dokładnie i bez poprawek do tego rozsądny kompromis pomiędzy wysoką jakością a ceną. Śmiało mogę polecić.

Dodał: Waldemar Bolszewo 2014-10-24 13:04:28 | IP/Host: 31.7.45.*

Pan Przemysław przygotował i wykonał dla nas cały system zarządzania i sterowania światłem, kamerami, roletami, alarmem i bramami w naszym domu w Orlu. Było to wiosną tego roku. Wszystko działa bez zarzutu w naszym "inteligentnym domu" :) sterowanym również z komórki. Każda zmiana w ustawieniach wykonywana jest przez Pana Przemka szybko i bez problemu. Z czystym sumieniem polecamy :)

Dodał: Małgorzata i Tomasz K. Orle 2014-10-24 13:52:08 | IP/Host: 85.237.160.*

Znalazłem tą stronę kiedyś w internecie a od dziś widzę,że można dodawać opinie więc piszę : świetny kontakt,szybko i profesjonalnie wykonali oświetlenie Led-owe w moim domu i na posesji.Jednak najlepszą niespodzianką był kolejny rachunek za prąd: duuuuuużo niższy od poprzedniego !!! Dodatkowo ludzie z ELKOR-u są elastyczni cenowo i otwarci na sugestie i uwagi.Wszystkim "oszczędnym"polecam.

Dodał: Janusz Wejherowo 2014-10-24 16:28:32 | IP/Host: 213.158.219.*

Dodaj opinię:

Treść opinii:
Podpis:
Twój adres e-mail (nie będzie wykorzystywany do wysyłania spamu):