Elektryka - pasja Od zawsze moim hobby

Od młodzieńczych lat byłem majsterkowiczem. Szczególnie uwielbiałem "zabawy z prądem". Hobby i pasja przerodziły się w pracę, którą uwielbiam.

Referencje Czyli kto mnie poleca

Swoje doświadczenie potwierdzam pracą jako bezpośredni brygadzista fizycznie pracujących elektryków przy wielu projektach. Czytaj więcej.

Doświadczenie Od 17 lat jestem dla Was

Posiadam 17-sto letnie doświadczenie w branży elektryczno-elektronicznej. Obecnie indywidualnie zajmuję się wykonawstwem instalacji elektrycznych.

Dlaczego ja? Czemu wybrać właśnie mnie?

17 lat doświadczenia

Uprawnienia SEP

Konkurencyjne ceny

Elastyczność godzinowa

Wiele referencji

Duża wiedza

Bogata praktyka

Zobacz mnie na remontuj.pl

Zobacz mnie

Kontakt i Dojazd


 

Przemysław Korzeniewski

                                                            Oś. 1000-lecia 2/15       ul. Tezeusza 14
84-200 Wejherowo         81-601 Gdynia

tel. 509 941 345


Wyświetl większą mapę

Obsługa Klientów z miejscowości: Wejherowo, Reda, Rumia, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Bolszewo, Luzino, Krokowa, Puck, Władysławowo.

Inteligentny dom

Inteligentny dom posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami.

Inteligentny dom to komfort
i bezpieczeństwo. 

Pozwala jednym gestem w ipadzie ,telefonie kom. lub wciśnięciem jednego przycisku w pilocie przyciemnić światła, włączyć nastrojową muzykę. Rolety bezszelestnie opadną na okna , brama się samoczynnie otwiera i zamyka , włącza się oświetlenie nocne.Systemy alarmowe są włączane automatycznie po wyjściu z domu. Kamery czuwają nad bezpieczeństwem domowników i dóbr. Gdy czujniki zarejestrują spadek temperatury na zewnątrz, systemy sterowania domem mogą zwiększyć przepływ ciepłej wody w grzejnikach i panelach aby temperatura wewnątrz pozostała dokładnie taka sama.

Inteligentny dom dostosowuje się do Twoich potrzeb. 

W domowych instalacjach najpopularniejsze są systemy sterowania oświetleniem., bramami,roletami itd. Występują one w ponad 90% inwestycji. Większość inwestorów wymaga jednak trochę więcej.

W mojej ofercie znajdą Państwo nie tylko najpopularniejsze systemy sterowania i automatyki, ale również elementy integrujące te wszystkie instalacje w jeden przyjazny system który sprawi, że dom staje się przyjazny i prostszy w obsłudze. 

Systemy inteligentnego domu różnią się ceną w zależności od producenta.

Aby uzyskać cennik różnych możliwych rozwiązań, proszę o kontakt , a wstępny kosztorys za urządzenia i wykonanie prac ustalimy razem na miejscu.